| daniellllaaaa a întrebat:

Care e cel mai jenant lucru care vi s.a intamplat vreodata? big grin

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, e o intamplare cam 'intima' (de cand sunt eu intim? ) Aveam vreo 15 ani laughing defrisasem prima data padurea jos cu bigu, ei bine si ma duc sa duc gunoiu, cand dau coltu, nu o sa ghicesti, eram cu pana pana la cot si ma scarpinam ca nebunu laughing10 secunde mai tarziu, vad pe vecina cu inca 2 femei + fisa in o masina se uitau la mine cand ma scarpinam laughing instinctiv ma bufnit un ras nebun laughing Deci belisera niste ochii vaii capu meu parca eram gol straight face

| Wehrmacht a răspuns:

Ora de sport, in linie sa "salutam profesorul". Eram agitat si am vrut sa zic "buna ziua!".M-am oprit pe la mijloc cand am vazut ca sunt singurul si am realizat ca tocmai am striga "Buna!" profesoarei... cu privire de om nebun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măcar să râdă mai mulți. laughing

Eram în fața clasei, le predam ceva - sprijinindu-mă de catedră, când niște elevi din spatele clasei - după ce s-au amuzat copios o vreme fără să-mi dau seama de ce - mi-au spus motivul.

Am crezut că vor să glumească, dar când am verificat era adevărat și am simțit că pică cerul pe mine.

Prăvălia deschisă la pantaloni... laughing

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru anonim_4396):

Domn profesorlaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReViNeMaScAtii):

Fost. După 4 ani, din septembrie sunt freelancer. happy În învățământ încă aveam salariul sub 1000 lei lunar, navetam în 3 direcții - la 3 școli, lucram cu vreo 18 clase de elevi și mai că le-aș fi acceptat pe toate... dar fiecare vacanță mare trebuia să o ocup cu învățatul pentru titularizare - concurs de 4 ore la care mergeam fără nicio șansă de a mă titulariza, ci numai ca să iau în continuare același post... laughing Vara asta am zis: fie nu merg la concurs și nu-mi ia nimeni postul - caz în care aș fi continuat un an în aceleași condiții. Fie dacă-mi ia cineva postul - îmi văd de treburi. Să fim serioși. 1000 lei lunar pot să-i fac și jonglând cu 3 mingi - plimbându-mă prin lume. laughing

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru anonim_4396):

Sistemul educational din Romania isi bate joc de profesori si creeaza idioti pe banda rulanta...Viva La Vidalaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReViNeMaScAtii):

Din păcate... și din păcate. happy

Partea bună e că încă sistemul are oameni mai buni decât și-i permite. Când s-or trezi mai mulți că nu merită să rămână, nu știu ce-o fi. Sper să avem posibilitatea de a opta pentru homeschooling cât mai repede. happy

| marinaa9 a răspuns:

Mi s-au rupt pantaolnii la scoalalaughing

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Cand eram pe clasa a 5-a am mers la scoala in pijamale fara sa imi dau seamalaughing)

| Bianca306 a răspuns:

Sa apari in fata unei clase mazcalita cu multa cerneala de la pix in timpul orei de romana, si toti sa rada de tine