| MiuuuxD a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat vis pe care l-ati avut >vreodata?:laughing

8 răspunsuri:
| cretudaniel99 a răspuns:

Am visat-o pe doamna mea invatatoare eu eram intr-a 4. m-am speriat rau

| Shammal a răspuns:

Alissya a fost mai mult decat un vin, ai avut o intalnire cu tatal tau in vis dar el nu putea sa te forteze sa il vezi din asta era intr-o lumina intunecata, e alegerea ta daca vrei sa-l vezi si dupa cate ai zis ai fost in dubii si ai inchis usa. inca poti sa-l intalnesti chiar si in vis dar este alegerea ta.
cand eram mai mic murise vecina de sub mine( ea statea la etaj2 si eu stau la 3); visam ca urcam scarile iar cand treceam pe langa usa ei, se deschidea usa si iesea dupa mine iar eu incercam sa fug pe scari in sus fiind speriat si nu puteam, cand punea mana pe mine ma apucau niste calduri si ma trezeam transpirat fleasca

| cristi 25 a răspuns:

Sa visez ca ma duc la wc si eu sa dorm si sa ma trezesc fleasca trenspirat, dar cand colo ud din cauza visului, asta mi se pare mie cel mai ciudat vis, sa visez ceva si sa fie un vis si ceva din el realitate, in realitate ud si in vis la wc.hee heehee hee

| alissya a răspuns:

Pff. cel mai ciudat vis. l-am avut nu demult, fix pe vineri 13. august :-ss. nasol nu? de dimineata primesem o veste rea cum ca de 6 luni a murit tatal meu natural sad si eu nu il cunosuscusem niciodata, nu l-am vazut cu toate ca imi doream asta dar cand i-am dat telefon mi-a vorbit foarte rece si nu am insistat (in fine)
si in dimineata aceea(13 vineri) la ora 8 am primit vestea cum ca el murise inca de 6 luni.nu am avut liniste nu stiam ce sa fac ca stare sa am.eram trista ca imi doream sa il cunosc. iar dupa-masa am adormit putin si am visat ca statea in usa si nu ii vazusem fata, era o usa intunecata, si ma tot chema sa ma duc cu el, ca eu trebuie neaparat sa ma duc cu el, insa eu eram in dubii si i-am trantit usa in nas si am refuzat. nu l-am vazut la fata pentru ca eu nu il cunoscusem in viata mea si am 21 de ani sad ) in fine.in subconstientul meu stiam ca visez insa nu ma puteam trezi, ceva nu m-a lasat sa ma trezesc.nu stiu ce si foarte urat am visat in dupa-masa aceea m-am trezit cu un soc nu mai puteam sa vorbesc. dupa 20 de min mi-am revenit
un vis ciudat. pentru mine socant. nu visasem de astea pana atunci.
. asta a fost visul meu. nu mai vreau sa il am niciodata, dar imi pare rau ca nu mi-am cunoscut tatalsad

| a răspuns:

Am visat o data ca eram pe strada cu cea mai buna prietena a mea iubitul ei si inca un prieten foarte bun de al nostru si dintr-o data a venit un camion da nu stiu de unde si era sa ne calce da ei neau aruncat in partea cealalta de drum si i-a lovit pe ei.a doua zi exact in acelasi loc ca in visul trecut eram tot eu cu aceeasi fata si dintroo data a venit un mos care imi parea foarte familiar da nu stiu de une cu un cutit si vroia sa ne omoare da nu stiu ce a fost mai departe ca m-am trezit doar ca in urmatoarea zi am vazut acel...mos doar ca a trecut pur si simplu pe langa mine...am crezut ca lesin si alta nu si era si excla in acelasi loc ca si in vis

| a răspuns (pentru ):

Am vrut sa spun exact...scuze

| laara a răspuns:

Cel mai ciudat vis laughing thinking ca tata a dezviriginat o pe mama (ea imi povestea cum s-a intamplat intre noi doua fiind o relatie foarte stransa de prietenie ). eu eram nascuta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca am patzi-o - aia cu wc... o fos najpa. avam vreo 6 ani cred.happyin fine am avu si alte vise najpa.de groaza!crying