| KuolemaTekeeTaiteilijan a întrebat:

Care a fost cel mai emotionant moment din viata voastra?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când am dat examen pentru angajare.
Pa, pa.

| Lynna a răspuns:

Cand a trebuit sa cant la Zilele Comunei ( mele). Eram in clasa a IV-a parca, iar profa care se ocupa de reprezentatiile elevilor mi-a zis ca am fost incredibila ( desi eu inca cred ca nu am cine stie ce voce). Dar am fost extrem de emotionata, m-au vazut cateva mii de oameni. Nu mai vreau sa repet experienta.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Când am văzut primul film porno.

| fadnox a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Ai avut emotii?batting eyelashes

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru fadnox):

Normal, doar mi-am dezvirginat vazul.

| Seby90 a răspuns:

Toate momentele sunt impresionante, doar ca uitam sa le pretuim si sa ne bucuram de ele happy. In fiecare clipa ceva extraordinar se intampla dar suntem prea orbi ca sa vedem asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa citesc asta.

Răspuns utilizator avertizat
| user5493 a răspuns:

Casatoria?

| Senzaționalul a răspuns:

Prima căcare după operatia de apendicită. Nu vrei să stii prin ce am trecut laughing

| maryan1997 a răspuns:

Cand m-am nascut

| ɴιcoleтα a răspuns:

Cand m-am sarutat pentru prima data.

| JUSTaRetard a răspuns:

Sa aflu ce loc iau la nationale la mejorete happy

| AshWater a răspuns:

Primul Sarut big grin