| carmi_6480 a întrebat:

Care a fost cel mai emotionant moment din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| turist a răspuns:

Cand mi-am tinut pentru prima data copilul in brate!

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cand am simtit primul sarut love struck

cami
| cami a răspuns:

Cand mi s-a spus pentru prima oara "Te iubesc! ", am simtit o emotie enorma, si mai ales am stiut ca era adevatat! happy

| SweetCandy a răspuns:

Cand am primit prima floare din partea iubitului meulove strucklove strucklove struck

| elena a răspuns:

Cand am purtat ciorapi de matase prima data, m-am simtit o adevarata domnisoara, dar tare imi era frig la picioare.

| xibalba a răspuns:

Cand am spus prima data "te iubesc".

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Cand m-am operat la coloana big grin si cand am avut de prezentat la scoala un proiect pentru un mare concurs...bine ca s-au terminat happy

| albastrel a răspuns:

Pf... vroiam sa zic cand am luat bacul dar nu am fost emotionata ci degraba suparata big grin.cred ca... cand a venit prietenul meu din spania special pentru mine ca eram bolnava...plecase sa munceasca acolo si intr-o luna jum a fost inapoi acasa big grin

| Mefisto23 a răspuns:

Nunta. Ceremonia religioasa mai exact.

| carmi_6480 explică:

La mine cel mai emotionant moment a fost acela cind mi-au pus baiatul pe piept, s-a oprit imediat din plans si vroia sa faca nani la mine in brate, atunci am inteles expresia ''sa plangi de fericire''.

| marsy a răspuns:

Cind mi-a cadonat iubi. un inel de ziua mea love struck

| Delisha a răspuns:

Primul sarut:X...

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Cand mi-am dat seama ca ma pot descurca singura happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am tinut pentru prima data fata in brate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Can am venit in Noua Zeelanda.Pentru ca a fost forte dureros.Am familie in Romania. Dar anul asta vin in tara! happylove struck