| THC26 a întrebat:

Scrieti cel mai emotionant moment din viata voastra! Cel mai bun castiga funda!

Răspuns Câştigător
| DrugFree a răspuns:

Cand mi-am salvat catelul : Era o dimineata racoroasa si frumoasa. Am mers cu catelul meu in parc (cu lesa ) si mi-a scapat. Dar eu am fugit dupa el si el s-a dus in drum, in fata unei masini. Am alergat cat m-au tinut picioaarele, daca nu il luam il omora masina. L-am luat in brate si l-am pupat foarte mult Imi batea foarte tare inima! De atunci il tin cu o lesa foarte puternica. Sfarsit. FUnda?

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Au fost o multime.Acum imi amintesc doar clipa in care baiatul pe care il simpatizam de ceva vreme ma lua in brate si se apropia incet de fata mea.Atunci am primit cel mai frumos sarut de pana atunci.Si a fost sortit sa nu mai primesc unul ca acela

Abh
| Abh a răspuns:

Venirea copiilor mei pe lume, ce altceva poate sa aiba semnificatie mai mare?

| LoReDaNa a răspuns:

Buna.
eu sh cu oprietena de-a mea am fost la un concurs de muzica folck:X
sh era f emotionate, nici voce parca nu mai aveam.
am urkt pe stena. si nu mai puteam treburam toate, credeam ca nu reusim nici o diploma de partiiparehee hee
cand a pornit muzica am simptit o stare de bine sh toate au decurs normal.:X:X
asa emoti nu am mai trait niciodata.:X:X

funda? pup Iustycvd

| THC26 explică:

Toate raspunsurile au fost frumoase... dar nu am putut da funda la toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... cel mai emotionant a fost atunci cand ...am sarutat pentru prim oara un baiat.love struck love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost in acest an cind eram la ea (prietena mea 14 ani), am stat am ascultat muzica si eu cautam un canal potrivit la TV am dat peste sex si asa a inceput, ea a inceput sa ma masturbeze apoi eu am atinso in locurile intime si am facut sex, si bine macar ca protejat. Funda!?