| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi cele mai nebune lucruri pe care lea-ti face daca ati sti ca o sa muriti? O lista ar fi foarte apreciata! Va multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| 0PopaPorno a răspuns:

Daca stiu ca mor in urmatoarele 48 de ore ma duc maine la scoala le zic la majoritatea colegilor cat de mult i-am dispretuit si la profi la fel. apoi plec de la scoala si ma duc sa sparg bani la lidl pe dulciuri, chipsuri si suc. apoi o iau la plimbare si iau in brate fiecare baiat dragut pe care-l vad pe strada(sau fata)rolling on the floor). ma urc in autobuz si stau pe 2 scaune tolanita. tip in mijlocu orasului. ma duc si fur un iphone. sparg un geam la altex. ma rostogolesc pe trecerea de pietoni. pun lumea de pe strada sa-mi vorbeasca despre problemele lor. ma asez langa un cersetor sa cersim impreuna. tip si rad pe drum apoi ma intorc acasa ma uit la un film si astept sa mor.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai vedea moartea în fața ochilor și viața să se deruleze în 30 de nanosecunde, nu ai mai gândi așa!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Nu cred ca ai inteles ce vreau sa intreb.Nu vreau sa ma sinucid.Totusi este foarte posibil sa mor-posibil sa am cancer la san.
Viata mea a fost o mare dezamagire pana acum iar bani nu am sa imi cumpar nici viata nici fericirea.
Deci intrebam ce lucruri nebune as putea face inainte de a muri.
Nebune este luat si la sens propriu si figurat-de exemplu sa saruti un necunoscut in strada- sau pur si simplu sa construiesti un castel in nisip.
Deci tu ce ai face daca ai fi in locul meu?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună din nou.
Una este posibil, alta este o certitudine!
Trebuie să lupți în fața bolii.
Pa, pa.

| Username404Error a răspuns:

Sigur nu as sta sa pun intrebari pe internet.

| horia2012 a răspuns:

As fi eu insumi. Daca as face tot ce
mi-ar trece prin cap inseamna ca pana in mometul respectiv am fost un prefacut. Intrebarea nu e pusa corect. Ar fi trebuit sa specifici intervalul de timp. Una e 30 min, alta 2 ore, 2 zile, 2 ani, 20 ani.

| suffarstar a răspuns:

I-as face farse lui Chuck Norris.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As merge in gol

| Nume2 a răspuns:

Nu prea stiu dar un lucru sigur las face : tot ce-mi trece prin cap, ca na doar o sa mor, corect? laughing