| AleAlbu a întrebat:

Care e lista voastra cu lucruri pe care le ve-ti face pana o sa muriti?

Răspuns Câştigător
| SongokuJR a răspuns:

Pai sa vedem: Sa sar cu parasuta; sa esaladez muntele; sa ma duc in hawaii, sa ajung in elvetia; sa invat 10 limbi diferite; sa am o meserie banoasa; sa-l cunosc pe obama; sa ma duc la LaserTag gratis+fun lend; sa detin un mall si sa iau ce vreau cand vreau gratis din el; sa pot zburalaughing; sa am o prietena frumoasa raw; si multe altelelaughing

1 răspuns:
| 20thoughts a răspuns:

Sa cant in public big grin