| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU! Am mai pus aceasta intrebare-Care ar fi cele mai nebune lucruri pe care lea-ti face daca ati sti ca o sa muriti? O lista ar fi foarte apreciata! Va multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Sa zbor cu balonul, sa fac scubadiving, sa sar cu parasuta.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ar fi bine să te potolești cu astfel de întrebări, nu respecți nici categoria!
Tu nu cunoști boala, chinul morții de ai o așa gândire...
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Ba da chiar o cunosc-am o bomba cu ceas in corp numita CANCER si un mare spin in inima datorita acesteia numita DURERE.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună din nou.
Poftim?
Părinții mei au murit de cancer, tu ce ai mai exact?
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Un nodul mare si foarte dureror la sanul stang-desi nu m-am lovit niciodata.
Caracteristicile acestuia indica intr-o mare masura cancerul(am citit de pe diverse siteuri de specialitate deci m-am informat intr-o oarecare masura)
De ce nu fac testul?
Pt ca nu vreau ca parintii mei sa afle-nu vreau sa-i fac sa sufere

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună iar.
Deci, domnișoară sau ce ești, că doare este un semn bun că nu este un cancer. Nodulul poate fi de natură hormonală, ai nevoie URGENT de un control medical de specialitate, dozările hormonale, ecografie mamară, etc.
PĂRINȚII TĂI TREBUIE SĂ ȘTIE DE TINE!
Nu regreta mai târziu ce poți face acum, frumos și fără traume fizice și psihice.
Lasă site-urile, mergi la consult.
TE ROG FRUMOS, dacă nu o faci pentru mine ori pentru părinți, FĂ-O PENTRU LINIȘTEA TA.
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Ai mare dreptate si iti voi urma sfatul.
Insa parintii mei nu trebuie sa afle nimic indiferent de rezultat-nu vreau sa ii fac sa sufere sunt destul de batrani si nu cred ca ar suporta cu usurinta o asfel de veste.
Multumesc!

| celmaibun1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti dau eu regim de te scapa si de cancer si de orice vrei tu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragă dar te bate vreun gînd de moarte?rolling on the floor Eu dacă as stii că as murii mîine, as fii cel mai fericit.

| MiruD a răspuns:

Nu m-am gandit niciodata la asta.
Lucruri nebune nu. As vrea sa pot ajuta oamenii mai nevoiasi si sa am multi copii, ca sa pot lasa in urma mea, in caz de eu mor! happy

| Zerathull a răspuns:

Sa i-au BAC-ul, glumesc.As sparge o banca, as face un foc de tabara in scoala, etc ceva de genu.

| anonim_4396 explică (pentru Zerathull):

Asta cu bacul e foarte tare laughingma intreb cui i-ar mai trece prin cap ca n-a dat bacu inainte de-a muri? laughing laughing

| Locus a răspuns:

Ias spune fetei pe care o plac cat de mult o iubesc fara sa imi pese de ce fac altii si as sarutao dupa aceea.

| DnFn a răspuns:

Nebune? Un film x cu 10 baieti rolling on the floor!

| Cristian_Bogdan_2001 a răspuns:

1. As incerca sa vad ce boala am si sa o pot rezolva cat mai repede pentru a nu
muri
2.As fura din magazine
3.M-as umili in public
4.As face ceva ce nimeni nu s-ar fi asteptat
5. Nu poti sti niciodata cand mori, doar Dumnezeu poate prezice asta

| TheValiantWar a răspuns:

Eu sex normal big grin