| Rallu a întrebat:

Care ar fi memoria medie pe care trebuie sa o aiba un mp3 player, si cam cate melodii incap?

Răspuns Câştigător
| marilena04 a răspuns:

Pai sunt mp3 uri de 1-2 gb sau de 4 gb. eu mi-am luat unul cu 4gb de la Samsung si touch screen cu doar 210 lei... si am momentan 400 de mel pe el si sunt folositi cam ca 2 gb

1 răspuns:
| maryus92 a răspuns:

Pai gasesti mp3 palyere de 1 si 2 gb la un pret rezonabil si pot incapea intre 150-300 de melodii in functie de rata de bitarewinking bafta