| piki a întrebat:

Ce amintiri frumoase sau amuzante aveti din scoala?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai in clasa a 9a am avut cele mai frumoase amintiri,avem colegi super de treaba,multe chiulurilaughing,distractii,iesiri in weekend,petreceri,cand dadeam petreceri la scoala si ne certa directoru dar noi nu ne lasam si continuamlaughing,la balu bobocilor ne-am distrat pe cinste,desi se terminase balu noi tot am ramas acolo,noi mai avem chef de distractie in continuarelaughing,mereu ii faceam zile negre dirigintei noastre, plecam toti la o terasa de langa liceu atunci cand nu eram pregatiti de vreun test sa nu eram pregatiti sa ne asculte la vreo materie, clasa a 9 a a fost cea mai frumoasa pentru mine,nu o voi uita niciodatalove struck,pacat ca acum numai sunt la acel liceu, si am niste colegioh go on, desi au trecut 2 ani, mi-am dat seama ca nimeni nu ii poata inlocui pe fostii mei colegi din clasa a 9a cu care si in ziua de azi am ramas prietenilove struck

3 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

O faz afoarte tare laughing)) eram cred ca in clasa a 5 a (acum 7 ani d zile) si na ca tot omu m-am dus la baie si niste colegi de`ai mei au intrat in baia de alaturi si se uitau la mine cum imi faceam treaba laughing)) acum mi se pare f funny dar atunci simteam ca mor de rusine laughing)rolling on the floor)))

| piki explică:

Sincera sa fiu toate raspunsurile sunt superbe si nu stiu cui sa dau funda, adica depinde de amintiri, toate imi plac, eu una zic sa fie doar o conversatie...Ce parere aveti?

| piki explică:

Am si eu o amintire haioasa. Eram in clasa.a 5-a si aveam ora cu profesorul de mate. Cu 5 min inainte sa se sune il auzim pe prof tipand intr-un mod ingrozitor, dar nu intelegeam nimic. Ne gandeam ca dadea afara un coleg. In fine a tipat de 3 ori, pana cand am inteles ca zicea :
''-Iesiti dracu afara, nu auziti?!"
O zbughim cu totii afara, el incepe sa tipe :
"- Cretinilor, nu va imbracati?!"
Noi deja am ajuns afara, stateam foarte aproape de iesire. Cand se termina totul si reintram in scl. ma uit la panou si constat ca scrie " Marti, data de...(nu mai stiu ), simulare de incendiu, ora neanuntata " Nu o sa uit niciodata faza.