| maria_7807 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase amintiri pe care le aveti? happy amuzante/romantice. etc

Răspuns Câştigător
| Pralină a răspuns:

Amuzante mai multlaughing :
-avem profa noastra de geogra care ii mai tanara si nusj din cate stiu are un iubitlaughingsau mai multilaughing si vine odata la scoala cu genta aia a iei din carpa din care ii cade un prezervativlaughinglaughing eu eram char langa catedra ca m-am dus sa ud buretele si sa sterg tabla nimeni nu vede si la un moment dat eu:-doamna profesoara! Va cazut prezervativulrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

Sau colegul meu de banca asculat odata Michel Jackon si intra profa de romana preda lectia si il vede ca da din cap pe colegumio.Si in intraba-ionut ce faci? si atunci el si ridica odata de pe scauns si zbiara : Thriler!laughinglaughinglaughing

Sau eram eu odata in clasa si mancam pufuleti si vine diriga:is buni ilinca? si fac eu: da multumesc! si mananc mai departe.

Atunci cand am fost rea m-a scos profa asra de la ora si pana sa se gate ora au mai iseit inca 3 colegi deai mei si am ras pe coridor pe acolo puneam muzica si atunci cand am iesit tati suparati neam rogat sa ne lase sa stam ca nu mai fcam blah blah
laughing si atunci cand am iesit pe coridor a inceput partiu si iese praof nervoasa afara treceti in calasa si fcaem noi:naaaaaa! De ce acum?laughinglaughinglaughinglaughing

5 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Cand ma drogam cu tovarasii in grup... vai ce amintiri day dreaming

| DaVà a răspuns:

Ehhhhh...copilaria cand ne rugam de parinti cate 2 zile sa ne cumpere cate o ciocolata, bomboana orice! Acum copii fac mofturi si nu le mai cinvine nimic pentru ca au de toate!

| Minty a răspuns:

Cand o zis un coleg, in clasa a 8-a, ca Vitoria a plecat in excursie si a lasat-o pe Minodora pe variantalaughing))

| danielache a răspuns:

Cand m-am nascut big grin funda:X?

| Iuliaaa_5786 a răspuns:

Buna, iti voi povesti o amintire care starneste rasul de fiecare data cand o relatez.
Eram la gradinita, si aveam nevoie la baie. Bun, i-am zis doamnei educatoare : Doamna vreau sa fac pisu; Dansa : Nu se spune vreau sa fac pisu, se spune "Doamna educatoare imi dati voie la toaleta?"; Eu : Doamna dar ma pis tare; Dansa : Nu iti voi da voie la toaleta pana nu spui corect; Eu : Doamna o sa fac pipi pe covor; Dansa : Nu te las la toaleta pana nu spui cum ti-am zis sa spui. Atunci eu, enervata ca nu ma lasa sa fac pipi mi-am dat pantalonasii jos si am facut pipi pe covor in fata tuturorblushing.