| BiancaAndreea26 a întrebat:

Care au fost cele mai penibile momente din viata voastra? laughing
Eu eram intr-un magazin si nu am vazut sticla transparenta si mergeam eu neatenta ( ieseam din magazin ) si am intrat in sticla, s-a auzit atat de tare si toata lumea s-a uitat la mine. rolling on the floor

6 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Eu am fost intr-o tabara si intre receptia hotelului si veranda erau numai usi de sticla fara nimic pe ele.erau curatate in fiecare zi.doar intr-o seara am intrat de 5 ori in ele ca sa nu mai zic ca a ras toata lumea

| adrew a răspuns:

Esti sigura ca asta e cel mai penibil moment din viata ta?! hai recunoaste

| Musique a răspuns (pentru adrew):

Ai tu un moment mai penibil?

| BiancaAndreea26 explică (pentru adrew):

Am mai avut momente penibile, dar asta a fost cel in care m-am simtit super naspa, era un mall si era atata lume

| adrew a răspuns (pentru Musique):

Nu-i vorba de mine, e vorba de tine ca minti

| Musique a răspuns (pentru adrew):

Oh, cu ce?