| anonim_4396 a întrebat:

Care concurenta de la "Next top model by Catalin Botezatu" ati vrea sa castige si de ce?
Care concurenta de la "Next top model by Catalin Botezatu" va este antipatica si de ce?

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Pai as vrea sa castige Otilia sau Ema si ma bucur ca Lucia a fost eliminata desi nu este corect ar fi trebuit eliminate amandoua pentru ce au facut

5 răspunsuri:
| MissLumy a răspuns:

Mie imi place de ema e dragutabig grin

sara e enervanta pentru ca le critica pe toate...

| Cappuccinooo a răspuns:

Buna!
Otilia mi se pare cea mai frumoasa si pe deasupra nu e nici ingamfata sau artagoasa.
Nu-mi plac Lucia si Madalina in egala masura pentru ca sunt mahalagioaice. [cel putin asa par la televizor]
Pa, pa kiss

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu am nici o fata preferata, dar cea care imi este cea mai antipatica este Sara pentru ca are un aer superior se crede ea cea mai mare si cea mai tare, e prea ingamfata.

| Aly359 a răspuns:

Imi place f mult de roxana pentru ca este mai matura decat celelalte. Nu o suport pe sara ( bine ca a iesit ) pentru ca ea parca era de 30 de ani mai mare ca toate sa faca regulile

| katherine_9164 a răspuns:

Buna!
mie imi place foarte mult de emma...este micuta si frumoasa.Eu as vrea ca ea sa castige doar sa mai slabeasca putin.
nu imi place de madalina si lucia(lucia a fost eliminata oricum)
adica acum ma enerveaza madalina pentru ca este rea si enervantabig grin
imi dai funda?
plspuppy dog eyes