| MeGustaaaaa a întrebat:

Cine si de ce ati vrea sa castige la Next Top Model By Catalin Botezatu Sezonul 2?

4 răspunsuri:
| iöиi a răspuns:

Iuliana pentru ca e f frumoasa, are forme si.le are cu pozele big grin

| MeGustaaaaa explică:

Dintre cele care au ramas...as alege-o pe Iuliana.De ce? Pentru ca:
Sandra arata super in fotografiile cu printese, zane, regine etc. in schimb Iuliana in toate domenile pozeaza excelent: vaduve, zane, printese, monsri, pirati etc.
Parerea mea >big grin

| Mary12 a răspuns:

Eu as vrea sa castige Sandra, chiar daca ceilalti spun ca pe pity sad mie imi place deoarece este singura cu forme dintre toate felete, e draguta si laura dar e cam mica, funda?laughing

| acnaib a răspuns:

Buna! eu as vrea sa castige sandra sau iuliana, sandra pentru ca e draguta si chiar daca proasta aia de karin zice ca e grasa nu e advr pentru ca ea macar are forme nu ca, karin scobitoare si iuliana pentru ca arata bine sh de la inceput am simpatizat.o!