| anonim_4396 a întrebat:

Cine ati vrea sa castige "Next top model by Catalin Botezatu"?
De ce?

Răspuns Câştigător
| corina94 a răspuns:

Emma! Pt. a are o varsta potrivita pentru.a incepe o "adevarata" cariera in modeling in plus Madalina are 25 de ani dupa 5-6 ani ce-o sa faca? Sigur nu mai poate defila pe podium la 30 de ani!happy

1 răspuns:
| Yoคna a răspuns:

Emma! e tanara si frumoasa +ca mie nu prea imi place de madalina. injura si cam a jignit fetele de la next top model(unele) oricum! SUCCES EMMA!