| claudiu_7286 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai periculoasa zodie.Eu sunt zodia fecioara si cred ca cele mai periculoase zodii sunt scorpionul, gemenii si pestii. Voi ce credeti.

Răspuns Câştigător
| Bloodlines a răspuns:

Eu cred ca zodia taur.
Si eu sunt fecioara big grin.

15 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

Berbecu happy
noi facem orice pentru a obtine un lucru, si suntem rai si in viata de cuplu(nu bataie) mai insensibili happy

| akaa a răspuns:

Eu cred ca si taur este periculoasa. Iti zic eu. Am experimentat tongue

| question_3585 a răspuns:

Eu sunt scoprionlaughing sunt fricoasa, dar cu persoanele pe care le cunosc sunt "periculoasa"laughing

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Si eu sunt fecioara si cred ca zodia fecioara e cea mai periculoasa pentru ca stiu ce fel de persoana sunt happy

| perenasop a răspuns:

Ai mare dreptate.Sunt scorpion, soo be carefull

| Michaela89 a răspuns:

Si eu sunt tot fecioara.Mie mi se par mai mult periculosi:scorpionii, sagetatorii si balantele.

| Ghost_1336 a răspuns:

Sunt numai prostii chestiile astea cu zodiile.
Niste cacaturi care nu inseamna ABSOLUT nimic...

| MadnessCaffe a răspuns:

Leu (se supara usor), Taur (se ia la harta mai mereu), Scorpion (tot in genul taurului, eu sunt scorpion si ma iau cu tata la cearta mereu, numai ca scorpionii sunt mai vicleni sa zicem asa)

Totusi, acum serios. Nu exista zodii periculoase, ci oameni periculosi.

| IDaniel a răspuns:

Leul si Pesti

| mikywhiteangel a răspuns:

Eu sunt scorpion, si pariez pe zodia leu, am avut de aface cu cateva/catziva...

| IceTea a răspuns:

Si eu cred tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate.sant geaman. fereste-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt scorpion si nu am omorat pe nimeni.deci nu sunt zodii periculoase dragule.totul depinde de temperamentul omului.big grin

| DarkReaperofBlueDead a răspuns:

Eu cred ca cea mai periculoasa zodie este segetatorul

| Sp3ciaL0pS a răspuns (pentru DarkReaperofBlueDead):

Aoleu iti dai seama nici o zodie nu e periculoasa nebunule eu sunt zodia pesti si nu sunt un nebun rau, periculos din potriva