| alexutzza_1516 a întrebat:

Credeti in horoscop? daca da cine stie mai multe despre zodia fecioara?

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu cred in horoscop.happyCat despre zodia fecioarei gasesti pe netwinking

daniela
| daniela a răspuns:

Pai nu stiu ce sa-ti spun... nu sunt doi oameni la fel pe lumea asata si nici destinelelor nu pot fi identice deci... dar imi place enorm sa citesc horoscopul iar pentru feciara ce ar fi sa te delectezi cu http://www.horoscop-2009.com/zodia-fecioara.php

| BUBULINA a răspuns:

Horoscopu e o minciuna

| EUSIATIT a răspuns:

Astrograma ta personala poti sa o afli daca intri pe Eva club acolo sunt specialisti care daca pui intrebarea cu referire la pers ta cu data an ora iti va rasp astrologul vesta dar ii dai detalii login personal pe site si apoi ve vedea ce trebuie sa faci. Vei afla exact despre tine pentru ca zodia este impartita in functie de ora localotate etc succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred in horoscop.