| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este locul potrivit sa merg in excursie cu colegii si cu doamna invatatoare pentru ca este ultimul an impreuna.Sunt in clasa a 4 a.Va rog sa-mi spuneti unde credeti ca v-ar placea voua.big grin

5 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Mergeti in Brasov, Sibiu, Sighisoara, sunt foarte multe locuri de vizitat!

Janina
| Janina a răspuns:

La Baile Harculane...si faceti baie la cadite happy o sa fie foarte funn big grin

Bula
| Bula a răspuns:

La varsta ta, noi am fost in tabara, in Valea Draganului, trei saptamani, foarte ieftin!
Am convins- o pe invatatoarea si pe directorul scolii sa inchirieze o scoala veche, acolo ne-am amenajat.
La urma, au venit mai multe clase, am fost cca 100.
Cu masina s-au dus bagajele noastre si mancarea, fiecare zi a gatit si a facut curat cate un grup tras la sorti, de 8 persoane.
Fiecare seara a fost foc de tabara, am invatat si cantat foarte multe cantece, de tot felul.
Este una din cele mai frumoase amintiri din viata mea, si acum na gandesc cu mare drag la acea vacanta!

| Razvy197 a răspuns:

Si eu sunt in clasa 4a.Si as vrea sa mergeam impreuna cu ea in excursie la un hotel.Sau la poiana Brasov

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Cand eram de varsta ta invatatoarea ne ducea la muzee, manastiri, acvarii, delfinarii si uneori la McDonals.