| TRN a întrebat:

Care credeti in 21 mai 2011 raspundeti cu da sau nu! rapid un sondaj de opinii Da!, Nu!, Nu stiu!

14 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu!

| EuSiCuMine a răspuns:

Nu, nu cred. Adica ganditi-va logic. daca lumea stia ca se apropie sfarsitul lumii, se mai apucau de proiecte care sunt finalizate prin 2017 sau 2020?! Au gresit cei care au zis, asa pot sa spun si eu la tot orasu meu ca maine invie mortii laughing crezi ca astia ma cred? nu! normal ca nu! o sa zica ca am innebunit. asa ca nici noi nu trebuie sa-i credem pe ei... au vorbit ei cu D`zeu si stiu ca maine murim?! Numai D`zeu stie cand se va intampla asta, si noi traim cat vrea El, nu cat vor niste prostii care nu stiu cum sa faca lumea sa se sperie, sau sa se ingrijoreze, sa vorbeasca toti unii cu altii ca : Vai DOAMNE maine murim! Nu e deloc adevarat! Daca ma insel si maine e sfarsitul lumii, sa ma bateti toti in iad sau rai ca nu am zis bine laughing
Pa si aveti grija de voi, nu ascultati toate prostiile altora :*

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Daca te referi la sfarsitul lumii, eu nu cred ca o sa murim.
Sunt niste idioti aia care zic, numa` sa se dea mari. oh go on
Numai D-zeu stie cand o sa murim. straight face

| BellaMarie a răspuns:

Nu! Deoarece nimeni nu stie.Americanii au vb cumva cu Dumnezeu? Dumnezeu a spus in biblie ca doar El va stii cand e sfarsitul lumi! Si ca vor exista multi profeti mincinosi.Bafta!

| DixieIsCrazy a răspuns:

Nu cred

Răspuns utilizator avertizat
| daniella9805 a răspuns:

Pai nu prea stiu la ce te referilaughing adica maine sunt sarbatoriti Sfintii imparati Constantin si mama sa Elena si daca la asta te referi DA CRED daca te ereferi la altceva(nu stiu la ce) habar n.am":X

| Silviu17 a răspuns:

Nu

| BabyDoll a răspuns:

Nu

| pink_3524 a răspuns:

Ce-i atunci? raised eyebrows

| lazar95 a răspuns:

Cred ca pe 21 Mai e Sf. Constantin si Elena...sh doar atattongue

| VladyX a răspuns:

Nu, daca te referi la sfarsitul lumii