| bruneta27 a întrebat:

Am pentru saptamana altfel de facut un fel de sondaj de opinii referitoare la : Ce parere aveti despre curentul emo? De ce credeti ca a disparut acest curent? am incercat sa fac acest sondaj prin oras dar toate persoanele pe care le-am orpit mi-au spus ca nu au timp. Ma puteti ajuta cu niste raspunsuri la aceste intrebari? Multumesc, dau funa.

Răspuns Câştigător
| FataFaraSentimente a răspuns:

Pai parerea mea este ca curentul emo e o mare prostie, iar in asta sunt implicati adolescentii care practic se strica, sunt inchisi in sine, si recurg la diferite prostii ca sinucidere sau taierea venelor, altii vor sa para doar "tari", dar asta ii fac mai aiurea decit par, consider ca moda asta emo arata foarte ieftina si nu face decit sa dea un aspect neingrijit. Cred ca dispare acest curent pentru ca acum vine alta moda, alte ginduri, si ca e la moda acum normalitatea, simplitatea si frumosul.