| Claudiu_7827 a întrebat:

Care e cea mai stranie întrebare care vi s-a pus vreodată?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca intrebarea asta: Mai tu esti nebun sau te faci?laughing

9 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cat de mare e vibratorul tau?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Claudiu
Astazi, 11:07 am
neata
Da foarte amuzant raspunsul tau, Nu inteleg ce legatura are intrebarea care am pus-o eu cu vibratorul? poate imi explici si mie...nu iti convenea intrebarea nu raspundeai, asa ca hai sictir.

Daca nu intelegi, inseamna ca aveai o problema cand ai pus intrebarea. Asta e cea mai stranie intrebare care mi s-a pus. Trebuia sa dau cu explicatie din cauza capacitatii dvs reduse de intelegere?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Claudiu, de ce sa nu raspund la intrebare?

| BUBULINA a răspuns:

Ma intrebat chiar azi daca sunt sora cu mama mealaughing

| hashe86 a răspuns:

Esti fata sau baiat?
(cand eram mic, avand un batic legat pe cap si acum mai tarziu pe net datorita nicknameului-haSHE86)

| Jonsdottir a răspuns:

Te-ai taiat cu lama? laughing

| Jonsdottir a răspuns:

Scuze daca ai crezut ca intrebarea a fost pentru tine, aia a fost cea mai ciudata intrebare care mi s-a pus

| zuly a răspuns:

Daca sunt ruda cu papusile Muppets. rolling on the floor)

| Claudiu_7827 explică:

Da imi cer scuze......sunt cam obosit in ultima vreme...Va judec gresit degeaba...scuze inca o data