| AndiNyctophilia a întrebat:

Ati avut vreodata vreo experienta paranormala sau cel putin stranie, va rog descrieti, cea mai interesanta primeste funda!

12 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Da, am avut! M-am imbatat dupa o singura bere, asta chiar e paranormal worried

| MMihai a răspuns:

Mulți oameni au avut experiențe mai deosebite, dar cu cât este mai deosebită o asemenea experiență, cu atât omul nu va vorbi despre ea.

| Archdaemon a răspuns:

Nu, nu sunt schizofrenic happy

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Eu cu un prieten pazeam o casa care era in constructie si mergeam doar peste noapte ...intr-o noapte am ajuns acolo apoi ca sa intrii in casa trebuia sa te urci pe o scara dinafara casei (era cu etaj casa si era pe un camp deci nici un pic de lumina doar de la luna era) si cand sa urcam pe scara in sus deodata s-a auzit de sus din casa un urlet dinacela de femeie ca acela pe care il pune in filmele de groaza I don't want to see deci crede-ma ca am stat pe moment amandoi blocati apoi ne-am uitat unul la altul si ne-am intrebat daca am azutit amadoi ...nah iti dai seama ca nu a fost vreun fir de par care sa nu se fi ridicat pe mine in acel moment laughing) apoi ne-am dus repede sus sa aprindem lumina sa vedem totusi ce e, dar deageaba ca nu am vazut nimica apoi toata noaptea radeam pe faza aceea dar amandoi tremuram laughing) ne-a dat o senzatie de adrenalina ne doream sa mai auzim odata acel strigat.in fine, ce am zis acum multi dintre voi veti zice ca sunt povesti la fel cum au zis si altii. unii au zis ca poate cineva ne-a facut vreo farsa dar nu putea face asa ceva din cauza ca sunetul s-a auzit din casa de sus si daca ar fi fost cineva nu avea cum sa iasa de acolo doar pe scara care eram noi si s-ar fi auzit orice miscare din casa fiindca e acel ecou in casa (stiti foarte bine cum suna intr-o casa goala). nimeni nu ne-a crezut, dar ce am auzit eu cu acel baiat nu a fost omenesc I don't want to see

| Ukraineanu a răspuns:

Tin minte ca odata am fost ramas fara hartie igienica, sa vezi ce mi s-a sculat parul din cap cand nu mai gaseam hartie, am fost intrat in panica, urlam, fugeam prin casa, tin minte ca am fost la vecinu si i-am fost cerut hartie igienica el s-a uitat lung la mine, a zambit si apoi mi-a spus " da, mi s-a intamplat si mi-e" am fost asteptat 2 min pana mi-a adus hartie iar eu fericit mi-am fost luat prada si am mers acasa! A fost un final fericit, cred ca era ce-a mai frumoasa zi din viata mea poate ca a fost chiar o experienta paranormala x_x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mereu am experiente pananormale in Romania i plin de ele

| monstereye a răspuns:

Am facut o poza la ziua mea (stii poza) in care era ca in trup de femeie din anii 20 cam asa cu coc de vreao 31 de ani asa si s-a dovedit a fi o reflectie cidata a blitului in mobila sralucitore laughing

| 88Darky88 a răspuns:

Nu zic ca a venit fantoma si mia feliat tot corpu, dar mai de mult acum 2 ani eram cu parinti dar ei erau in bucataria de jos si eu sus si ma duceam sa bea niste apa si am vazut ca iasa fum(ca de tigare) din masa de sticla.Mam uitat sa vad si ardea sticla am sarit de la balcon(nu-i mult 2 metri) direct in curte si tup jos parinti nu m-au crezut, dar in casa mea a murit o baba(in chinuri ca a cazut un calorifer pe ea)

| GiLbErT21 a răspuns:

S-a intamplat acum vreo 6-7 ani, eram prin clasa a 4-a.Am fost in excursie cu clasa sa vizitam varful Pietrosul si alte imprejurimi.Stateam cu bunicii pe atunci.Am ajuns tarziu in oras iar in drumul lung spre casa bunicilor aveam de trecut un pod.Era in jur de ora 22:30, 23:00.Din cate am inteles bunicul a venit inaintea mea dar pe un alt drum si nu ne-am intalnit.Mergand eu pe drumul intunecat am ajuns la primul pod care aveam de-l trecut.Pe la jumatatea lui auzeam un sunet foarte ciudat venind chiar de sub el.Era un sunet asemanator sunetelor scoase de doi oameni care taiau cu un fierastrau un lemn.La ora 23:00 cine naiba taie lemne? si in mijlocul apei.M-am speriat foarte tare si am luat-o la fuga. Dupa ce am trecut podul m-am intors in spate ca sa ma asigur ca nu e nimeni.Nu era nimeni dar alergand pe langa padure simteam pe cineva in spatele meu.Ma tot intorceam si nu stiam ce se intampla, pana cand am simtit ceva cald pe buze.Am pus mana sa vad ce e, si era sange.M-am sters si am rupt-o mai tare la fuga fiind foarte speriat.Normal trebuia sa mai trec un pod in drumul spre casa, dar nu am l-am trecut.Parca cineva m-a pus sa inconjor pe langa un cimitir.Am ajuns intr-un final acasa foarte speriat, bunicii la fel.Am aflat apoi ca ceva "necurat" m-a pocit.

| Biancutzaaa13 a răspuns:

Pai s-a intamplat acum 2 ani.Eu si prietenele mele am fost intr-o casa care se spunea ca este "bantuita",cand am urcat la etaj am vazut o spanzuratoare,doar ele vedeau asta,eu in schimb vedeam omul care a fost spanzurat, pe pereti era plin de sange, de atunci sunt speriata foarte tare de aceea casa "bantuita"

| Eu_Flory_1997 a răspuns:

Nup