| TheCrab a întrebat:

sunt confuza confused. ati vazut reclama alfers? ce reprezinta? serios? nu inteleg nimic din ea? poate e o intrebare stupida. dar mie imi ridica semne de intrebare reclama aia.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Peppy a răspuns:

Pai este o tampenie.Cred ca au facut-o numai sa arate ca lumea din ziua de astazi nu mai are logicahee hee
Sau poate sa arate ca Alfers se mananca numai de cei ce n-au fite cum au cei din reclama

3 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Ai vazut ca sunt ff multe reclame in care vedetele/oamenii se dau mari din lucruri maruntele... si cand ii baga napolitana in gura nu mai spune nimica intr-un fel ii dispar fitele :d

| andrywtzu a răspuns:

Nici eu nu pre stiu, dar face reclama la napolitane. Sunt foooarte bune. am cumparat si eu.