| Konata a întrebat:

Care e cel mai important lucru pentru voi? funda cel mai inteligent

Răspuns Câştigător
| MrSpooky a răspuns:

Pentru mine cel mai important lucru e viata
daca nu o am nu as mai avea alte lucuri "importante"

12 răspunsuri:
| CandyGirl_5618 a răspuns:

Sa termin liceul,dupa sa dau la o facultate, dar pe astea le pot face daca am vointa, cel mai important pentru mine este sanatatea.

| InStYle a răspuns:

Familia

| BlackAngel a răspuns:

Cel mai important? Hmmm ar fi Familia...si pe urma sanatatea si scoala happy

| master77 a răspuns:

Cel mai important lucru e iubirea. Nu pot sa imi imaginez viata fara iubita mea.

| InjectabilTerror a răspuns:

Cel mai important lucru? In primul rand scoala ( bine. pe langa sanatate ), fiindca fara scoala e logic k nu poti fi nimic in viata.
Sincer pentru mine nu conteaza familia pentru ca nu m`au sustinut. Am invatat singura sa am drumul meu si propriile mele reguli happy.
Dar, cel mai important, sunt prietenii. Doar ei imi dau vointa sa merg mai departe. Cand mi`e greu, ei sunt alaturi de mine. Fara BFF`urile mele nu stiu ce persoana as fi fost sad.

happy

| Davidoaia a răspuns:

Respectulwinking

| someonelikeu a răspuns:

Sa ma realizez pe plan profesional sa mi intemeiez o familie si sa ajut cum pot oamenii si animalele

| Cozyy a răspuns:

Sotul, si sa imi iau anul la facultatelaughing

| heLLbound a răspuns:

Salut GiuliaB

Cel mai important lucru pentru mine este sa am o viata placuta alaturi de familia mea, sa ii ajut la greu ( nu numai pe ei, si pe altii).
Dar al tau care e happy?

| dellyutzaaa123 a răspuns:

Dragostea Parintilor si a celor dragi explicatie-ei iti sunt mereu aproape si te ajuta in viata, poti sa pierzi orice cand ai alaturi pe cel drag happy

| nonameeeeee a răspuns:

Pt mine pote fi doar familia si viata...si prieteni...

| rocker98 a răspuns:

Viata. Cel mai important lucru pentru mine este Viata