| Nişka a întrebat:

Care este cel mai important lucru pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cel mai important lucru pentru mine e sa-mi gasesec drumul.Totodata cel mai dificil de realizat si cel mai urgentbig grin

15 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La varsta mea, sanatatea!

| Vizitiul a răspuns:

Onoarea.

| gigiro a răspuns:

Copilul meu si familia lui, care se va mari in curand. Dupa copil, urmeaza celelalte, la mare diferenta.

| adi4ever a răspuns:

Eu

| 334499 a răspuns:

Ca traiesc happy

| RainDrop a răspuns:

Familia, prietenii, relatia.

| BeT a răspuns:

Sa devin un adevarat Om, exact cum cere Creatorul Divin.

| Yarinn a răspuns:

Nu stiu daca am un "cel mai important lucru"... Consider important faptul ca traiesc, ca nu sunt singura in universul asta, ca am prieteni si oameni care ma inteleg, ca-mi pot crea propria lume doar scriind sau desenand... si multe alte lucruri marunte sunt importante pentru mine happy

| lost.in.rain a răspuns:

Familia.

| want2bMajestic a răspuns:

Sa termin facultatea si sa ajung in danemarcahappy

| ZoZoHeart a răspuns:

Familia.

| Boo a răspuns:

Demnitatea

| fluturasul a răspuns:

Santatatea, familia, prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina, vila, elicopteru, gagicile, limuzina, castelu ala din Scotia si accentele alea pe care n-am avut cef sa le pun mai niciodata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Familia si cu asta am spus tot.