| 18Marius a întrebat:

Care lucru e important pentru voi?

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Familia, prietenia, legaturile, stabilitatea in viata, si calmul care m-a ajutat de fiecare data.

| RAY a răspuns:

Totul, viata e cea mai importanta, fiecare clipa traita

| RainmakerX a răspuns:

Linistea. Fara liniste si odihna nu pot sa fac mai nimic. Restul lucrurilor vin de la sine...asta evident, daca iti dai interesul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.

| Cσcσ a răspuns:

Cariera este pe primul loc la mine, dupa aceea stii si tu (distractia, prietenii, familia, libertatea, linistea).

| addda2a a răspuns:

Familia normal.Bine nu este doar un lucru.Prietenii,liceul,viitorul meu, viata mea.:*