| Vlad1998 a întrebat:

Care e cel mai tare parc din Bucuresti unde se poate face picnic? dau funda la cel mai rapid raspuns

2 răspunsuri:
| Anticarul a răspuns:

Parcul Copiilor (Piedone) in sector 4, la Palatul Copiilor. Poti face picnic, au zona amenazata special + zona de gratar. Poti inchiria biciclete si pe o suprafata de 200.000 mp. Beneficiaza de cele mai moderne dotari, cum ar fi zece terenuri de sport (fotbal, baschet, volei), locuri de joaca pentru copii cu varste cuprinse intre trei si 14 ani. P.S.: Zona de picnic este amenajata pe o suprafata de 5.000 mp.

| vladlord a răspuns:

In herastrau