| muscal a întrebat:

Unde imi recomandati sa fac picnic, pe aproape de Bucuresti?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

La Snagov-la padure, Mogosoaia sau Buftea.

5 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

La Russe, in Bulgaria(la 60 de km.de Bucuresti). Poti vizita orasul, sa te plimbi si sa mananci inghetata din centru(e foooartee bunaa). Pentru o panorama deosebita poti vizita Turnul Levent(asa il numesc localnicii).

| bunica a răspuns:

Daca ploua in sufragerie ca este loc mai mult.

| astrolutza a răspuns:

Eu votez pentru Snagov...ai de toate acolo... e spatiul special amenajat...cu tomberoane in care poti arunca gunoaiele, parcare pentru masina, parc cu leagane si chestii de genul, lac pe care te poti plimba cu barca(15 lei ora), teren de fotbal si basket, toaleta, padurice... exista in schimb o taxa de acces de 15 lei pentru masina normala+cate 3 lei de persoana. dar eu numai acolo ma duc la gratar pentru ca stiu ca este un loc curat

| MihaiA a răspuns:

La Pustnicu. E un loc dragut.

| mioara a răspuns:

La manastirea putnicu langa Branesti