| Diana0987 a întrebat:

Care e culoarea voastra favorita(ma refer la culoarea ochilor). Mie imi plac ochii verzi nu stiu de ce dar mi se par mai speciali.happy

Răspuns Câştigător
| SmileIsForFree a răspuns:

Ochii verzi sunt rari, cam 2-3% din populatie au ochii verzi love struck.
Eu am ochii albastri =p~. Cateodata se inverzesc.laughing
Si cei caprui sunt frumosi.

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu am ochii verzi-albastrui. Dar imi plac si cei caprui, si albastri, si verzi... Depinde de posesorul ochilor respectivi. smug

Stefan
| Stefan a răspuns:

Mie imi plac ochii caprui.

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Pai...eu ador ochii de un albastru intens cu putin galben imprejurul pupilei :x ( http://ane10marry.wordpress.com/2008/05/20/ochii-tai/ a 3-a imagine) :x:x:x

asa au 2 vecini :x

| Kiyy a răspuns:

Albastrii spre gri... happy

| aaaa12345 a răspuns:

Albastrii

| aneta a răspuns:

Albastri. poate pentru ca si ai mei sunt albastrihee hee

| koko a răspuns:

Albastruu

| Ana a răspuns:

Si mie imi plac tot cei verzi, ca doar asa am si eu ochiibatting eyelashes

| Angel_5977 a răspuns:

Albastri sau caprui:X

| InLove a răspuns:

Mie imi plac cei albastri, ca marea, acel albastru mai intens, inchis! big grin dar sunt draguti si cei verzi

| JustMeYl3 a răspuns:

Alabstri, dar nu mi se par 'speciali', doar ma uit in fiecare zi in oglinda... laughing

si ochii verzi sunt draguti! :X

| RockIsLife a răspuns:

Albastriilove strucklove struck

| Floriin7 a răspuns:

Negriismug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verzi, nu stiu dc dar ii adorr :-x

| Bia` a răspuns:

Imi plac ochii verzi ca doar asa ii am si eu.big grin

| dana_8380 a răspuns:

Si mie tot ochi verzi si ti-se par speciali pentru ca asa si sunt. Ochii verzi sunt cei mai rar intalniti :X

| Floarealbastra92 a răspuns:

Verzi:X