| clmadalina a întrebat:

Care e diferenta dintre fata si femeie? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata e virgina, dar femeia nu.

| Cruciuliță a răspuns (pentru anonim_4396):

Singurul raspuns corect! Bravo! NU conteaza varsta poti deveni femeie si de la 13 ani daca te-ai culcat cu un baiat. E gata cu fecioria, nu mai esti copil! Esti "copil" care face copii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cruciuliță):

Multumesc!happy

18 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Fiecare are propia parere... eu cred ca nu varsta face diferenta si ceea ce ai in cap pana la urma!
esti femeie atunci cand esti capabila sa duci pe umeri niste responsabilitati, cand deja esti mamica si ai trecut prin multe situatii din care ai invatat cate ceva.
daca iti incepi viata sexuala la 14 ani inseamna ca gata esti femeie? poti sa facii copii din moment ce ti-a venit ciclu nu asta e problema.
fiecare vede lucrurile in felul lui.
cunosc fete care si-au inceput viata sexuala, dar inca se poarta ca niste copile care au fost crescute in puf si nu au dat niciodata de greu. astea sunt femei? dupa parerea mea nu happy

| Dropsyyy a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Ai dreptate! Mi-ai deschis ochii. Raspunsul tau e foarte bun! happy

| DushulRece a răspuns:

3 riduri

| catosp a răspuns:

"Cand eram la mama fata ma pisam ca o sageata, acum ca m-am maritat...ma cam pis imprastiat,,,"

| HeliosMetal a răspuns:

Fata- sub 18 ani. Femeie- peste 18 ani.

| Dropsyyy a răspuns:

Fata este adolescentahappy(de la 14-18), iar femeia este matura(de la 25-...)laughing Bye!

| dexter7 a răspuns (pentru Dropsyyy):

Si pana la 14 ani ce este? laughing ciuperca? laughing

| Dropsyyy a răspuns (pentru dexter7):

Fetita! happy

| thefighter1 a răspuns (pentru Dropsyyy):

Si intre 18-25 cum e? happy

| dexter7 a răspuns (pentru Dropsyyy):

Aha happy deci tot o fata da' mai mica laughing

| Dropsyyy a răspuns (pentru dexter7):

Nuuu! Fetita e intre 0-14 anihappy Dupa care urmeaza fatalaughing iar apoi isi face loc si femeia!

| Dropsyyy a răspuns (pentru thefighter1):

Tot fata, scuze am uitat sa precizez. De la 25 de ani mi se pare ca apare femeiahappy

| Ralucaaa6 a răspuns:

Morfologic in intrebarea ta nu exista nici o diferentalaughing
Pai diferenta intre fata si femeie este varsta:Fata 0-18 ani; Femeie 18-20, 30, ...50...ani[In caz ca nu isi schimba sexul laughing ] happy
Apropo, buna intrebarewinking

| dexter7 a răspuns:

Fata are intre 0 si 20 de ani (adolescenta) iar femeia este de la 20 in sus..parerea mea. happy

| annakiss a răspuns:

Varsta