| florin_7920 a întrebat:

Care e vacanţa cea mai frumoasă pe care aţi avut-o?

Răspuns Câştigător
| yomya a răspuns:

Vacanta cea mai frumoasa pe care am avut-o...hmm nu este greu estea cea de acum 2 ani, a fost cea de vara pentru ca mi-am cunoscut iubitul atunci.si suntem si acum impreuna. A fost foarte speciala

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Fiecare zi din viata mea e ca o vacanta.Ma bucur de orice, nimic nu se va mai intoarce inapoi...

| AndutzaAndu a răspuns:

Vacanta cea mai frumoasa... hmmm...pai vacanta mea cea mai frumoasa a fost in Spania (acu; vreo 3-4 ani)love struck.

| Klara a răspuns:

Summer 2008 - Poloniaaaaaaaaa. International camp.
Presimt ca si vara asta va fi frumoasa, ca plec in Israel si pe urma in Turcia.

| ForeignO a răspuns:

@♀ ►♥lory1995♥◄ Sunt de profund acord! roiam sa zic acelasi lucru.

Totul este o vacanta si-un vis din care cateofata simti c anul te poti trezi. Cand esti iubit/a si iubesti te simti ca intr-o vacanta fara sfarsit... Dar vacanta se poate schimba, ca vantul...

| adina_4262 a răspuns:

Am fost o saptamana in Spania acum putin timp... foarte tare!

| xmellox a răspuns:

Cea de vara, 2009. Si anul acesta urmeaza sa am cea mai tare vacanta de vara! O astept cu nerabdare! day dreaming