| kkourtney a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa vacanta pentru voi? De ce?

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Cea mai frumoasa vacanta ...pai cand am fost in Venetia 2 saptamani, deci a fost superb.Nu doar locul, a fost misto ca mergeam cu rudele in fiecare zi si ne distram pe undeva.De exemplu la mare, la picnic si de-astea.
Si a fost ca lumea ca am fost cu avionul dus-intors:X

| DWDT a răspuns:

Nu o pot considera o vacanta dar cel mai mult mi-au placut cei 3 ani in UK (doi ani am stat intre doua orase si un an am calatorit pe acolo). Si vacanta a fost cand am fost 2 saptamani in Italia si acolo am intalnit-o pe iubita mea (care sta aproape de mine) si am petrecut mult cu prieteni.

| ramonika125 a răspuns:

Pentru mine cea mai frumoasa vacanta a fost vara trecuta pentru ca atunci l-am intalnit pe iubitul meu si, a fosst de neuitat, am fost impreun la parinti lui si la ai mei si la 2 saptamani m-a cerut de sotie, a fost cel mai frumos lucru din lume.