| FlippyFlippy a întrebat:

Care este activitatea voastra preferata de iarna? si ceu ma pot distra mai bine afara in 3 ore pentru ca am program de dupa masa...

Răspuns Câştigător
| AndreeaNustiu a răspuns:

Mie imi place sa merg cu snowmobilul,cu sania,cu schiurile, sa ma bulgaresc, sa fac oameni de zapada(dar asta nu e o activiate), sau ai putea sa te plimbi pur si simplu cu prieteni si sa va bulgariti.Dar daca esti doar tu poti sa faci om de zapada, desigur daca nu esti prea mare pentru asa ceva.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

9 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Te dai cu sania, bataie cu bulgari de zapada, in cazul tau, ascunde-te de baietii care fac glume proastehee hee

| aladinbeci a răspuns:

Activitatea mea preferata? Stai sa ma gandesc. Cred ca statul in beci.

| FlippyFlippy explică (pentru aladinbeci):

Daca nu ai un raspuns mai bine ma. nu mai raspundi, si am zis de iarna tongue!

| aladinbeci a răspuns:

Ela, eu ti-am raspuns in mod serios. Dar daca vrei sa nu-ti mai raspund de acum, ma voi conforma. Bafta multa!

| vlad89c a răspuns:

Batai cu bulgari, patinaj, sanius, schii...
ingeri de zapada.

| Never4ever a răspuns:

Patinajul si bataia cu bulgari de zapada.laughing

| iulia999 a răspuns:

Iesitul in aer liber: patinatul, bataie cu bugari, da-te cu sania, joacate orce fel de jocuri, alerga cu catelul fa-i o plimbare, fa un om din zapada fa orce din zapada un catel, o broasca o pasare, o pisica, un oras, un telefon orce!

| FaVideochatNonAdultDeAcasa a răspuns:

Sa fac oameni de zapada, sa ma dau cu sania, schiurile, si la urma sa ne adunam cativa prieteni la un bar sa bem un ceai fierbinte ori un vin fiert!

happy

| Alex432 a răspuns:

Mergi prin oras si cauti un loc unde se asculta muzica buna, si ai priveliste afara. iti iei o carte sau laptopul, si mergi la o relaxare, un vin fiert, un ceai big grin mai cunosti oameni noi