| CyLvEr a întrebat:

Care este activitatea voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| luliluli a răspuns:

Imi place sa vad filme, dar imi place sa citesc apoi si cartile, pentru ca sunt... altceva. De obicei imi place sa vad filmul, apoi sa citesc cartea. In felul asta pot sa le savurez pe amandoua. Mi s-a intamplat sa vad filme dupa ce citisem cartile, si de cele mai multe ori am fost dezamagita.
Oricum, prefer sa vad filmele subtitrate in limba romana, nicidecum dublate!

17 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Păi acea activitate nu ar putea fi decât un hobby. Nu poţi spune că mergi la scârbici şi te tăvăleşti pe jos de plăcere.
Ca hobby pot enumera muzica şi electronica aplicată.

| inger02 a răspuns:

Activitatea mea preferata este sa calatoresc. imi place foarte mult sa cunosc lucuri noi.

| CyLvEr explică (pentru inger02):

Tuturor ne place sa experimentam lucruri noi si sa ne facem noi prieteni.

| MarianWLF a răspuns:

Exercitile fizice(abdomene, flotari, alergare, etc), si drumurile lungi cu bicicleta.

| lunathemoon a răspuns:

Activitatea mea preferata e sa ma joc pe calculator. si sa stau cu prietenii!

| CyLvEr explică (pentru lunathemoon):

Si la mine este lefelhee hee.

| lunathemoon a răspuns (pentru CyLvEr):

Ok. am multi prieteni si prietene care fac la fel!

| luniii a răspuns:

Buna.
Imi place mult sa ascult muzica si sa desenez. xD

| CyLvEr explică (pentru luniii):

Si mie imi place sa ascult muzica foparte mult, cand ma joc Metin2 sau Minecraft ascul muzica, sau cand stau pe TPU sau Facebook sau alte siteuri...

| wyla a răspuns (pentru luniii):

Depinde de care muzica

| luniii a răspuns (pentru wyla):

Nu ascult manele si populara, ascult ce melodii merita ascultate nu orice melodie comerciala de 2 lei dar cel mai des ascult rock.^^

| luliluli a răspuns:

Imi place sa citesc.

| CyLvEr explică (pentru luliluli):

Si ce carti iti plac cel mai mult?

| luliluli a răspuns (pentru CyLvEr):

Imi plac mai toate genurile. Bine, uneori trebuie sa ai o anumita stare interiara ca sa poti citi anumite carti, dar, in general, citesc orice.
Demult, in clasele primare, profesoara de germana ne-a spus: "cititi mult, cititi tot ce puteti; chiar daca nu toate cartile pe care le veti citi vor fi carti bune, cititi-le, pentru ca numai asa veti putea sa faceti diferenta intre o carte buna si una proasta."
Am tinut minte. Si stiu ca a avut dreptate.
Asadar, imi place sa citesc. Cam orice.

| CyLvEr explică (pentru luliluli):

Bravo, ai prefera sa vezi un fil dublat in romana decat sa citresti cartea acelui fil?

| luliluli a răspuns (pentru CyLvEr):

Imi place sa vad filme, dar imi place sa citesc apoi si cartile, pentru ca sunt... altceva. De obicei imi place sa vad filmul, apoi sa citesc cartea. In felul asta pot sa le savurez pe amandoua. Mi s-a intamplat sa vad filme dupa ce citisem cartile, si de cele mai multe ori am fost dezamagita.
Oricum, prefer sa vad filmele subtitrate in limba romana, nicidecum dublate!

| wyla a răspuns:

Sportul happy este ceva in viata mea mereu cand fac sport ma simt in largul meu ador sportul cred ca si voua va place sportul cat de cat nu happy dar a ta care e? happy funda?!?!

| CyLvEr explică (pentru wyla):

Activitatea mea preferata este sa stau linistit la calculator sau in pat, sa nu am griji sau temeri ca s-ar putea intampla ceva rau