| Maria2894 a întrebat:

Care este amintirea vostra cea mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Vad ca multi au copilaria drept amintirea cea mai frumoasa. Eu nu gandesc la fel. Nu am avut o copilarie foarte fericita desi nu mi-au lipsit foarte multe. Problema a fost pe latura sentimentala, nu e vorba de nevoi materiale. Au fost multe amintiri frumoase. Mi-a placut mult excursia in Franta. Am fost cu un amic francez intr-un parc de distractii si m-am distrat cu adevarat. A fost o experienta deosebita.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Copilăria este cea mai pură amintire a vieţii mele.
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Vremea copilariei. Nu stiam ce-i aia ranchiuna, nu stiam ce-s alea responsabilitati, nu stiam ce-i aia mizantropie.

| elyssa20 a răspuns:

Vad ca totii au aceeasi amintire frumoasa! si la mine cea mai frumoasa amintire e copilaria pe care nu ai cum sa o uiti!sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand :ziua in care m-am nascut:Xhee hee
In al doilea rand:ziua in care s-a nascut fratele meubig grin
Iar ca sa iti zic amintiri amintiri... faptul ca stiu ca familia mea intr-un timp nu se certase deloc.
si sa iti zic sincer amintire frumoasa este toaata copilaria mea.cu bune si cu rele... A ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilaria, desigur, dar si vremea in care am fost user al acestui site minunat, pentru ca am cunoscut oameni minunati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilaria e, pentru mine, cea mai frumoasa amintirehee hee. Mereu zambesc cand ma gandesc la ealove struck.