| DunkelheitBu a întrebat:

Care a fost cea mai mare razbunare a vostra pe cineva?

Funda

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

A fost destul de distractiv.
Era o fata care imi tot scotea povesti, ma tot barfea si unii o credeau. Ma saturasem de atata perversiune, cand ma vedea se uita ciudat la mine cateodata zambea. Ei, a venit si timpul razbunarii. Vorbeam cu un baiat care a patit si el ceva din cauza ei, i s-a inscenat un furt si a fost pus sa plateasca o suma mare parintilor ei. Atunci i-am zis sa mearga la o ''vrajitoare'' si sa vada ce poate sa rezolve (eu stiu mai multe chestii despre vrajitorie si chestii de genul, am tot citit pe internet si in carti) El s-a dus. La 2 zile dupa ce s-a dus acelei fete i s-a intamplat ceva groaznic.Casa ei a ars pe jumatate, si ea la fel, avea arsuri de gradul 2 si 3, si a fost transportata de urgenta la spitalul de arsi.Nu a venit acolo decat dupa cateva luni, si nu mai are voie sa iasa din casa 1 ani devil si nu si-a terminat nici scoala devil Ce bine ca sta acolo ichisa in casa, si acum.

| ywar a răspuns (pentru 愛日本):

Daca e adevarat, e ingrozitor ceea ce ai facut si ceea ce s-a intamplat! Nu te poti bucura de raul altuia si mai ales nu poti indemna pe cineva sa mearga la vrajitoare. Dumnezeu inseamna iubire! Ceea ce ai facut tu inseamna prostie! si razbunarea este arma prostului! E ingrozitor ceea ce povestesti tu!

| 愛日本 a răspuns (pentru ywar):

1.Nu era chiar vrajitoare, era doar batrana mai ''stranie'', si nu eu l-am indemnat i-am dat doar o idee
2.Aia chiar merita, merita si mai multe, face lucruri foarte ingrozitoate de 500000000 de ori mai ingrozitoare decat cel pe care l-am povestit eu.Multi au zis ca a meritart. Le-a facut probleme foarte multor oameni de toate varstele si mi-a stricat reputatia din tot cartierul, dupa povestile ei, barfe, toata lumea credea ca sunt nu stiu cum, si nici macar nu erau adevarate. Daca ai fi fost in locul meu ai sti si tu cum e. Si nu doar eu am zis asta, la cate batai a mai primit, am zis ca bataia e prea putin dureroasa, si nu cred ca din cauza acelei ''vrajitoare'' sa zicem, a patit asa ceva, eu nu cred in astea dar am zis sa incerc (adica sa incerc daca o sa cred, nu stiu cum sa explic e mai complicat). Ea a facut un lucru nepotrivit la o centrala si a explodat. happy Nu stiu, daca are legatura cu acea mica ''intamplare'', oricum de atunci toti si-au dat seama ca au fost doar nispe brafe spuse de niste tarfe....Si mi-au dat dreptate, era sa iau si eu bataie doar din cauza ei. Merita tot ce a primit.

| Gαηαmα a răspuns (pentru 愛日本):

Cred ca ai probleme.

| 愛日本 a răspuns (pentru Gαηαmα):

Nu, nu am.

| Alecsyyya a răspuns:

Razbunarea mea preferata e indiferenta. Asa ma razbun eu pe altii.winking

| тєqυιℓα a răspuns:

Cea mai mare razbunare a fost cand am furat din casa unei asa zise prietene care m-a tradat.HARDCORE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignoranța.

| gheorgheasdfghjkl a răspuns:

Cea mai mare razbunare a mea a fost cind i-am luat logodnica

| Alex5Eyes a răspuns:

I-am pus otet unui prieten de al meu in coca cola iar el a baut-o pe toata sin nu si-a dat seama. Funda daca vrei