| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a întrebat:

Hey.
Cum se numeste cea/cel mai buna/bun prieten/prietena a vostra/vostru?!
Spuneti cateva cuvinte despre ea/el.
Fundita, la ce'a mai frumoasa descrierekiss

Răspuns Câştigător
| daNNusa a răspuns:

Numele celei mai bune prietene ale mele este Antonia. Este o fata foarte draguta,pot spune chiar Frumoasa. Este blonda, are niste ochi albastri-verzui[o culoare foarte frumoasa], este gingasa.si nu in ultimul rand, prietena perfecta care ma ajuta cand mi-e greu :X

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fost mama, acum s-a dus la Dumnezeu. Nimeni nu-i va lua locul, niciodată, în veci!
Ea a reprezentat toată lumea mea, cu bune și cu rele, echilibrul meu psihic, curajul și încrederea, și multe altele.
Pa, pa.

| ioanamaria56 a răspuns:

Cea mai buna prietena a mea se numeste Alina.Culoarea parului ei este un fel de castaniu.Este buna, sincera, frumoasa, darnica si nu in ultimul rand, cea mai buna prietena din intreaga lume.