| camifgtjfjtyfmh a întrebat:

Care este animeul vostru preferat daca imi place si mie

12 răspunsuri:
| camifgtjfjtyfmh explică:

Al meu este narutolove struck

| kitty_9669 a răspuns:

Sakura din naruto

| kitty_9669 a răspuns:

Naruto

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Vampire Knight
daca l-ai vazut incearca Durarara!
Baccano
Full metal alchemist sezonul 1 si 2(full metal alchemist brotherhood)
Death Note
Lovely Complex
mai este unu dar e numai romance nu cred ca e stilul tau daca iti place cel mai mult naruto dar in caz ca te intereseaza Bokura ga ita este animeul
astea sunt preferatele mele si sincer nici acum nu ma pot decide

| irbis a răspuns:

Cam greu de ales unul singur. Am vazut aproape 500 de filme si seriale anime. Printre preferate sunt Code Geass, Fairy Tail, Redline, Toradora, Angel Beats. (doar cateva)

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Naruto imi place asa mult vulpita aia infine, Blood+ parca asa infine o desene cu o fata care e nu stiu ce si are o sabie pe care daca se teie cu ea la mana devine mai puternica etc etc, Lovey Complex mi-a placut muult, Kaleido Star si asta mi-a placut a fost fain, mai era un anime cu o fata care se lupta cu monstri si avea o pisica care in ea (pisca) avea un spirit ceva infine si mama fetei avea un jurnal cum sa invinga monstrii si tot asa am uitat numele da mi-a placut muult desenea, Soul Eater dragut dar cam scurt si nu mai tin minte parca mai erau vreo 2 infine. big grin

| CreatzaDeEa a răspuns:

Sakura

| Adison a răspuns:

Vampire Knight
Kaleido Star
Nana

Si cam atat cred thinking

| codygold23 a răspuns:

Al meu este Sasuke din Naruto

| BiancaIoanaN a răspuns:

Naruto shippuden:X

| andreutssaa2011 a răspuns:

CAmilaalaughing)

| dianalove a răspuns:

Pisica