| nikolettta a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire a ta de pana acum?

9 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Sunt cateva dar una va avea intotdeauna un loc special... Dansul cu o anumita persoana...love struck

| mistikk a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire va fi cea cu colegii mei de 8 ani de zile care acum s`a terminat...

| alexralu34 a răspuns:

Cand eram la gradinita si am facut o petrecere de terminarea gradinitei si am jucat intr-o piesa de teatru si parinti mei erau acolo si imi faceau poze tinand cont ca ei nu prea merg la evenimentele importante mie, am dansat si neam distrat cu prieteni mei, ne-am luat la revedere de la educatoare si cilanti colegi si am primit cadouri.afost frumos

| Ziiziii a răspuns:

Nu-ti pot spune ca nu vreau sa o las aici, vreau sa o iau cu mine

| ArcAnna a răspuns:

Grill pub 16 aprilie

| Dacia1410Sport a răspuns:

Pai nu poate fi doar o amintire. Chiar asa rau am dus-o pana acum?laughing Sunt mai multe si sper ca toti gandesc la felhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am invocat entitati cu prieteni si dupa ce am terminat in 5 sec jucam fotbal pe teren am facut invocarea inparc si a intrat cu capuin poarta de i-a venit borsu pe gura :

| Antique a răspuns:

Amintire? pai sa vedem atunci cand... neah asta-i uarata da atunci cind? neah nici asta pai a mai ramas amintirea in care eu un pui de om am ajuns pe aceasta lume plina de corupti de drogati si foarte putini oameni ca tine asa cu piciorele pe pamant de pun intrebari din astea care te fac sa iti dai seama ca nu esti singurul normal pe acest pamant frumos stricat de uniibig grin happy ☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺