| PuFuleTz_5685 a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa amintire alaturi de persoana iubita?

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

De fiecare data cand ma tine in brate si ii vad dragostea in privirihappy

Siropos, dar adevarathee hee

| Bacemi a răspuns:

Au fost mai multe. N-as putea spune cu siguranta. Poate o intalnire anume, un sarut mai deosebit.

| Rukhsandra a răspuns:

Eram la concert (voltaj...parca) si era ploaie si a fost tare frumos
numai zic ca inghetasem de tot si eram uda de la ploaie dar a fost cea mai reusita clipa a noastra si a fost urmata de multe clipe la fel de frumoase... dar pacat ca totul s-a terminat asa repede straight face

| irina20 a răspuns:

Primul "Te Iubesc!".

| devilll a răspuns:

Cred ca atunci cand am dormit prima oara impreuna
pacat ca s-a terminatsad

| rebeca a răspuns:

Momentul in care mi-a zis ca vrea 2 bebe de la mine

| Eu4EverX a răspuns:

Primul sarut a fost fulgerator:X

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Mo`aduc aminte cand mi-a dat un mesaj era ceva de genu : iubita stii ceva? am inceput sa te iubesc :X...:Xa fost minunat :X si bine inteles ca am multe amintiri placute. ziua lui, anul trecut, primele intalniri laughing. prima intalnire:X noi rusinosi pana la urma am vrut sa ma uit in spate ca mai eram cu un cuplu si m`a sarutat laughing si asa ne-am combinat:X. apoi am stat in autogara sa plec acasa si ne-am mai sarutat apoi cand am ajuns acasa l`am intrebat : a fost ceva la misto sua ne combinam? si mi-a zis : crezi ca daca vroiam sa fie ceva la misto mai veneam sa ne intalnim?laughing stiu ca era data de 9 noiembrie laughing si eram in par si ii era frig laughing:X apoi am mers la un suc

| lavynika a răspuns:

Cele mai frumoase momente au fost cand ne "tavaleam" vara prin iarba si afara ploua cu picaturi mari si calde...sunt clipe care au ramas in sufletul meu pentru totdeauna.:X

| maria ;x a răspuns:

Atunci cand ne intalneam seara chiar si atunci cand ne certamhee hee off... sigh pup

| angel_6687 a răspuns:

Atunci cand i-am tras o plama si a doua zi nu mai m a vazut, uppss Eroare

| MariJuana23 a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire a fost perioada in care eram impreuna cu fostul meu iubit...toate zilele erau superbe

| dulciana a răspuns:

Cea mai frumoasa amintere a fost atunci cind am plecat la patinoar, iar el nu stia a merge si de fiecare data cadea jos... a fost super acea zi... ce n-as da eu acum sa fiu la fel de fericita ca atunci