| theodoraafi a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire pe care nu o veti uita niciodata?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cele mai frumoase amintiri pe care nu le voi putea uita niciodata sunt zambetele celor din jurul meulove struck

11 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

NU mi-o amintesc, sa fiu sincera, dar cea mai semnificativa a fost, evident, nasterea mea. Se spune insa, ca sub hipnoza pot retrai momentele. Poate voi incerca intr-o zi, cine stie.

| Betty18 a răspuns:

Tata

succes

| georgiana a răspuns:

Primul sarut, prima bataie de inima in bratele lui...prima noapte in care am fost un singur suflet :X...primul!

| roxana_9288 a răspuns:

Hmm. grea intrebare...
cred ca faptul ca am un prieten care se apropie de perfectiune e in fiecare zi o amintire e neuitat!

| Mefisto23 a răspuns:

Nunta.

| Dianna a răspuns:

Amintirea unui prieten draghappy! si ziua in care ne-am cunoscut.

| smileyface_4718 a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire a fost cea in care mi-a marturisit sentimele lui.:-x, a fost atat de frumos, simteam fluturasi in burta si eram toata un zambet, radiam de fericire, a fost cea mai frumoasa seara! :-x

| spyceygirl a răspuns:

Momentele cand ma privea in ochi cu iubire...

| ines a răspuns:

Nasterea baetelului si a fetitei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Am multe amintiri plăcute și cele mai reușite sunt cu mama și cu tata.
Pa, pa.

| Beyush a răspuns:

Sincer nu cred ca pot spune despre o singura amintire ca e cea mai frumoasa... De cand sunt cu actualul meu iubit, chiar daca e departe de mine (e din alta tara si ne e mai greu sa ne intalnim) fiecare clipa petrecuta cu el o pretuiesc si ramane o amintire de neuitat pentru mine!