| nimeni_2035 a întrebat:

Care este cea mai rapida masina?

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Acabio gtbo sau bugatti veyron

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cea mai rapida masina din lume este ACABIO GTBO, are nevoie de 30 de sec pentru a atinge viteza de 500 km/h se va produce in Elvetia si Marea Britanie si va avea pretul de 1, 5mil.dolari,spre deosebire de Bugatti Veyron care are nevoie de 16, 7 sec pentru a ajunge la viteza de 300 km/h.

nony
| nony a răspuns:

Barabus TKR
Bugatti Veyron iese la pensiehee hee

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Aia experimentala cu motor BMW de Airbus.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Maxximus G-Force.

kratos
| kratos a răspuns:

Bugatti Veyron.

| alecs871 a răspuns:

Vad ca nu prea va uitati la documentare, exista o "mashinarie", care merge pe shine, si a fost facut un experiment in America cu ceva timp in urma, si a atins viteza de 2300 si ceva de metri pe secunda, de 8 ori viteza sunetului happy

| soseta ucigasa a răspuns:

Thrust SSC - 1, 228 km/h
http://en.wikipedia.org/wiki/ThrustSSC

| Dianna a răspuns:

Masina de cusut.

| addflo a răspuns:

Deocamdata, Gumpert Apollo.

| Will a răspuns:

Nano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum e, fiecare rrom isi lauda cioara lui.
a mea, a mea este cea mai rapida masina pe care am avut-o pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina timpului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferari