| Ronaldar a întrebat:

Care este cea mai rapida masina?

Răspuns Câştigător
| ChristianT a răspuns:

Bugatti Veyron

8 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Corectie veyron a fost cea mai rapida! Acum este Maxximus G-Force! Care prinde 100 in 2. 1 secunde si are 1600Cp cu un motor V8 biturbo de 7l. Bugatti avea:1000 si ultimul 1200cp cu un motor W16 de 8l! Desi acabion gtbo este cea mai rapida "chestie"! Are 750Cp Are viteza maxima de 547 km/h, cu 145 km/h mai mult ca Bugatti Veyron si accelereaza de la 0 la 483 km/h in 30 s. Viteza e limitata, si e posibil ca in conditii perfecte sa atinga si mai mult.

| pwp a răspuns:

Cele de formula 1!

bye-bye

| DaftPunk a răspuns:

Sunt mai multe: Bugatii, F1, Ferrari, Lamborghini:d. Dar aproape oricine stie ca e bugatii veyron. Funda?
Am scris mai mult decat christian:d

| gabi115 a răspuns:

Bugatti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugate verono, ferari, maclara, bmw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pagani Zonda F(340 km/h), Bugatti Veyron GT(445 km/h)(noul model cu 1300 cai putere), McLaren F1(356 KM/H)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU, este Bugatti Veyron

| alexno2 a răspuns:

Bugatty veyron e expirat cauta pe internet sa vezi ca e alta masina mult mai rapid ca bugattii