| Mistik a întrebat:

Care este cea mai traznita amintire din copilaria voastra?

Răspuns Câştigător
| ellalove a răspuns:

rolling on the floor) Daca stau bine si ma gandesc sunt multelaughing Da cea mai amuzanta mi se pare asta:eram un grup de vreo 5 fete si eram mici.era vara si in fata blocului aveam niste boscheti cam desi si ne ascundeam dupa ei si cand trecea lumea scoteam niste suneterolling on the floor) si nu isi dadea nimeni seama de unde venea

3 răspunsuri:
| Amaliutss a răspuns:

Pai,eram cu o fata sh a trecut unu cu maturi de alea din crengi sh el striga"hai la aspiratoare"sh noi veneam in urma lui sh strigam"vreau eu aspirator"sh cand spunea"cate"noi spuneam"niciunu'"sh dupa aia am mai strigat de mai multe ori"hai la aspiratoare"sh a fugit dupa noi...laughing sh a mai fost una cand un baiat ma fugarea pe mine sh pe o fata sh am intrat in ograda la unu sh a venit dupa noi cu lopata, sh a venit si la parinti mei sh a fetei...baiatu' a fugitangry.Ce crezi merit fundita?
big grin

| bangau91 a răspuns:

Ma jucam de vatzea ascunselea si din intamplare am ajuns in podul politiei laughing

| Perfeculsimplu a răspuns:

Eram in grupa mica la gradi, micuta. Si intr-o zi. aveam niste educatoare foarte dure si nu ne lasau la toaleta in timpul somnicului. Si ca fiind copil.am avut nevoie, nu m-au lasat.In fine, a venit tata dupa mine si cand am ajuns acasa.m-a intrebat de ce merg stramb. Si i-am zis c mi-au bagat copii namol in pantaloni :d minte de copil d 4 ani laughing, daa. e penibil. seaeaa faina!