| inna a întrebat:

O amintire foarte funny din viata voastra?batting eyelashes.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand s a impiedicat si a cazut peste mine una pe strada, si si a rupt tocurile si m a rugat sa o duc acasa in brate... ce era sa fac?
pai nu m am gandit tare mult am acceptat.

4 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Eram cu un prieten pe role prin oras si ne-am intalnit cu cineva cunoscut pe scuter, care a acceptat sa ne traga pana la o strada, pe sosea (era cam 2 dimineata-deci un trafic foarte redus, orasul fiind unul micut), amandoi fiind neatenti n`am vazut zona in care se lucra, unde era si o groapa cam de 1 metru, cel cu scuterul nu ne-a avertizat la timp si amandoi am cazut acolo. ne-am ales cu cate un picior rupt (dar asta nu ne-a afectat pasiunea pentru rolelaughing) - dar tot ramane o amintire frumoasa.

| Onutzu a răspuns:

Aveam vreo 15 ani eram la bunici la tara eu cu 2 prieteni ne-am urcat in podul unei case parasite si aveam si o gramada de oua stricate cele care le punea bunica deoparte care nu scoteau pui si aruncam cu oua in trecatori doar in copii cam de varsta noastra sau mai mici. In maxim 30 minute era lume stransa in fata casei ca la cinematograf copii si parinti. laughing nu iti spun ce mi-a facut bunica dupa ca nu ma e amuzant deloc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mers la farmacie sa cumpar niste Lecitina (urma sesiunea), cand am ajuns si eu sa comand, am uitat cum se cheama ceea ce vroiam sa cumpar, intr-un final mi-am amintit, am zis ca vreau lecitina, si atunci am cerut doua cutii, farmacista mi-a raspuns: "poftim, sigur ai nevoie de ele happy"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanara fiind am ajuns la o prietena care a omis sa-mi spuna ca are un iubit "ilegal". Am petrecut noi ca fetele si ne-am culcat. Pana cand am auzit pietre in geam. Spaima maxima. Aia stresata imi zice: tu treci in camara si nu te misca. Eu execut. Si apare ala in hol(langa camara) cu declaratii si impacari si mie -mi venea sa tusesc si nu puteam. Se rasturnau borcane pe acolo. In fine, nu se poate povesti pe TPU.