| ForbiddenLove a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru pe care l-ati facut?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am aruncat cu oua in geamul vecinului pentru ca m-a certat ca i-am cules florile. Aveam 6 anismug

| Adina a răspuns:

I-am turnat la mama faina`n caphappy
Si am umblat cu un ketchup care era de multa vreme la soare.sticla aia era umflata`laughing am deschis`o si pleos in fata meastraight face si parintii au crezut ca`am sange pe fata`happy Si fuga sa ma spelerolling on the floor sa vada ce`am patit:->

tu?

| mihaibrasov a răspuns:

Am dat peste un caine.

| ForbiddenLove explică:

Pai intr-o zi am fugit in pivnita sa ne ascundem de unu si ne-am bagat intr-o pivnita la o prietena care statea in blocu ala. si stateam noi acolo si la un moment dat am vazut ca o stins cineva becu si eram speriate si mergeam noi incet incet si auzim pe cineva care coboara scarile de la pivnita laughing si iar am fugit acolo (cand am intrat m-am si impiedicat de ceva de am cazut pe acololaughing) ...am stat noi ce am stat si am zis :"hai sa iesim!" si de data aceasta era becu aprins si era o doamna din acel bloc acolo.Atunci ne-am dat seama ca de fapt ea o fi coborat scarile si ea o fi stins lumina mai devremelaughingrolling on the floor

Tot in blocul acela stateau nisteu baieti in chirie si am lipit un afis la ei pe usa si am scris "nu intrati...pericol sa deveniti gay" ca tot radeam de ei ca unul dintre ei era epilat pe picioare si mai era si pensat.Si mai tarziu au coborat baietii aceia si au intrebat "stiti pe cineva care lipeste afise?" sau ceva de genu laughing

Intr-o zi am intrat la o prietena in casa pe geam (poveste lunga). Ea statea la parter.Si se mai si uita o vecina de a ei la mine laughingrolling on the floor

...sunt mai multe faze amuzante la car am ras cu pofta laughing...probabil nu sunt astea cele mai amuzante dar astea mi le-am adus aminte acum big grin

| 009 a răspuns:

Sal inchidem pe cel mia prost copil din cls(vasile)in dulap in timpul orei de biolaughing...pe la jumatatea orei, cand era liniste a inceput sa faca ca o fantomarolling on the floor

| 009 a răspuns:

A ta, saby? care a fost?

| NuAmHabar a răspuns:

Ne am incuiat in clasa la ora de franceza, si cand a venit profa i-am zis ca se blocase usa, profa chiar a crezut si a chemat portarul dar cand a venit noi am descuiat usa.

| LoveToHate a răspuns:

Pai eu cu prietenea mea cea mai buna am facut multe lucruri amuzante dar acum iti spun una dintre cele mai amuzante lucruri.
Intr-o zi la ora de fizica eu cu prietena mea vorbeam despre "iubiti" nostri si dintr-o data am incept sa radem.Profu ne-a vazut si nea scos la tabla, ne-a dat sa facem o problema.La care nu stiam nimic dintr-o data se aude un pocanit in usa era secretara care il chemase pe prof(nu stiu de ce). Prietena mea concentrata ca nu vroia sa ia 3 a aruncat cu creta in tabla, iar creta a ajuns exact intr-e picioarele melelaughing. Cand a vrut sa ia creta s-a intors, a luat creta si a ridicat mana aproape de organul genital al meulaughing)laughing)laughing). In clipa aia a intrat pe usa un coleg care chiulise, nu stiu ce facuse el.Eu speriata am apropritat picioarele, si i-am prins mana prietenei mele. Ea incercand sa isi recupereze mana, a inceput sa traga.Atunci colegul ala a spus:Ce faceti nesimtitelor in public, luati-va o camera. Apoi a inceput toata clasa sa rada.Si ne-am simtit pfff ca daqu. Dar apoi am inceput sa radem si noi.de gafa pe care o facusem.

| papucel a răspuns:

Cel mai amuzant si tampit lucru pe care l-am facut e cand am vomitat pe popa, i-am luat banii pe care ii stransese de la oameni si am tras vanturi de fata cu el.