| madalinanadreea25 a întrebat:

Care a fost cel m-ai amuzant lucru care -ai facut vreodata?

Răspuns Câştigător
| TranficantulDePufuleti a răspuns:

Pai... la sfarsit de an scolar diriginta ne punea sa scuturam covorul laughing. Iar de la atajul 4 pana la jos ne puneam toti baietii pe el si ne dadeam pe scari tongue... altul nu imi vine in minte acum.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sincer, cred ca faptul ca eram atat de fericita intr-o zi incat le-am zis unor fete random de pe strada ca sunt frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei nu fac lucruri amuzante, dar acum aproape 4 ani am vrut sa fac o jonglerie cu bicicleta pe treptele digului la care sunt cam multe, iar in acel moment m-am dus la vale de m-am rupt in doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut destul de multe pentru a desemna unul castigator happy

| TheRealDaniel a răspuns:

Mi-am batut joc de diriga pana o capra proasta m-a spus ce faceam pe la spatele ei. "semne" cica si atunci mi-a tras o palma si m-a amenintat ca cica ma transfera la alta clasa, mie nu mi s-a parut amuzant dar se pare ca colegilor daaa. laughing