| TheQueen1 a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru pe care l-ati facut in 2015? happy

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mi-am confundat iubita cu amanta a mers pana m-am trezit din betie apoi m-am trezit in iad

| LoveSleep a răspuns:

Am vrut să mă sinucid. Am întrebat de metode de sinucidere aici, pe site. Și aș fi reușit dacă nu erați voi, copii băcăcioși.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Cel mai amuzant lucru pe care l-am facut a fost sa merg intr-o excursie cu niste tampiti. Nu am ras tot anul cat am ras in acele zile.
Cam asta ar fi...

Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am prefacut ca lesin in bratele iubitului, expresia lui a fost de milioane. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vizitat categoria Dragoste Și Sex.

| JamilaGizeh a răspuns:

Hm... nu cred ca am facut ceva extrem de amuzant. Am ras mult, foarte mult anul asta, din diverse motive pe care nu mi le amintesc si nu are niciun sens sa le scriu aici. rolling on the floor Darrr am trecut prin niste momente super penibile si sper sa nu se mai repete si anul asta rolling on the floor

| Polizey22 a răspuns:

Am mers la masini din alea cu roti

si mi-s-a spart roata happy