| Stefania a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru pe care ati facut-o vreodatabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| Bebelushaaː a răspuns:

laughingCel mai amuzant thinking au fost multe dar iti zic numa unul ca sa nu te plictisesc happy Cand eram mai micuta pe la 4-5 ani, impreuna cu varul si sora mia[care erau cu 2 ani mai mari ca mine], ne-am urcat in podul bunicilor si aruncam de acolo cu cartofi, ceapa,[ si ce mai gaseam] in trecatorilaughing. Nici pana in ziua de azi nu au aflat cum au disparut atatea kg de cartofi si ceapalaughing ...Stiu doar ca atunci cand s`a dus la magazin a vazut multe legume pe jos si se gandea ca i s-a rupt plasa cuiva laughing
pupici :*

| th0xik candy a răspuns:

Am ras 2 ore in sir de cuvantul negru

| Eu.si.atat a răspuns:

Multe, pacat ca nu imi mai aduc aminte rolling on the floor, oricum o faza amuzanta a fost atunci cand mi-a spus mama ca mergem la Baia Mare si eu am intrebat-o de ce se spune asa?thinking au o baie mare acolo rolling on the floor si mama mi-a spus ca da(aveam vreo 4 ani ).:d

Sau cand l-am facut pe tata elefant rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex