| fcsb a întrebat:

Care este cel mai bun site pentru download de programe pentru PC?

17 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Www.download.com
sau
www.softpedia.com (acesta are de obicei si banda metro deci ar fi de preferat pentru download-uri)
Shin

leonardk
| leonardk a răspuns:

Www.phazeddl.com - fara virusi si gasesti tot ce vrei

| Broadband a răspuns:

Malavida.com
idownload.ro

| Tlbi a răspuns:

Http://xux.ro normal!

| ka2 a răspuns:

Eu folosesc www.filehippo.com... l-am gasit fara sa vreau si e chiar OK;)

| eliza a răspuns:

Pai ar fi http://dowload.chip.eu/ro/ iar daca te inregistrezi merge si mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Cu siguranta si fara nici o urma de nesiguranta iti spun ca este : www.softpedia.com. E cel mai sigur loc de unde poti sa descarci programe fara sa ai emotii ca o sa vina si un virus pe langa acel program. Daca intri pe aceasta adresa o sa vezi ca gasesti tot ce ai nevoie; si paginile sunt foarte bine structurate.

| Efectiv_CRs_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut! poti sa-mi spui si mie te rog frumos care e acel program prin care poti fabrica muzica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc www.hit.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-acord cu Tudor, mai ales ca softpedia este 100% sigur si fara virusi.In plus ca gasesti tot ce ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kappa.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr casa mearga netul foarte repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Lavinia4you a răspuns:

Salut fcsb pentru programe gratuite si legale iti recomand http://downloadprograme.com